Telefon: 91 4 691 639

Rodzinne zabawy z gliną: szkliwienie

 

Serdecznie zapraszamy na rodzinne warsztaty – zabawy z gliną! Tym razem podczas warsztatów będziemy szkliwić prace powstałe podczas wcześniejszych spotkań – do udziału zapraszamy osoby, które brały udział w marcowych warsztatach i chcą ozdobić powstałe wtedy dzieła.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Uczestnicy powyżej 9 roku życia mogą brać udział w warsztatach bez opiekuna.

Warsztaty odbędą się w Regionalnym Ośrodku Ceramiki w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczecinie, ul. Goleniowska 67. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Krzakowska.

Warsztaty odbędą się 6 kwietnia 2024, w godz. 9:30-11:00
Bilety w cenie 30 zł za osobę do kupienia na stronie: https://www.biletomat.pl/bilety/rodzinne-zabawy-z-glina-szczecin-31391

Najbliższe warsztaty rodzinne dla tych osób, które dopiero chciałyby rozpocząć swoją przygodę z ceramiką, odbędą się 20 kwietnia 2024 – więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1129891448210883

Podczas warsztatów stawiamy na twórczą aktywność i zapoznanie z różnymi technikami ceramicznymi. Dysponujemy w pełni wyposażoną pracownią, zapewniamy glinę ceramiczną oraz rozmaite materiały zdobnicze. Wypał odbywa się w 150 litrowym piecu elektrycznym.

Małgorzata Krzakowska
Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu na kierunku rzeźba. Studia ukończyła z wyróżnieniem, realizując pracę dyplomową w ramach pracowni Unikatowych Form Ceramicznych. Od 2019 roku prowadzi Regionalny Ośrodek Ceramiki.

Komentarze zamknięte.