Rodzinne zabawy z gliną w sezonie 2024/2025

Wracamy po wakacjach! Serdecznie zapraszamy na zabawy z gliną, które będą się odbywać raz w miesiącuw soboty w godzinach 10.00-11.30 w Regionalnym Ośrodku Ceramiki w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Goleniowska 67). Zajęcia poprowadzi Małgorzata Krzakowska.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Uczestnicy powyżej 9 roku życia mogą brać udział w warsztatach bez opiekuna. Podczas warsztatów stawiamy na twórczą aktywność i zapoznanie z różnymi technikami ceramicznymi. Dysponujemy w pełni wyposażoną pracownią, zapewniamy glinę ceramiczną oraz rozmaite materiały zdobnicze. Wypał odbywa się w 150 litrowym piecu elektrycznym.

Najbliższy termin:
Warsztaty odbędą się 5 października godz. 10:00-11:30.
Czas trwania zajęć: 1,5 godziny
Bilety w cenie 30 zł za osobę
Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w zajęciach należy zapisać się w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury tel: 91 46 91 639 lub e-mail: sekretariat@mok.szczecin.pl i po potwierdzeniu miejsca dokonać wpłaty na konto bankowe.

UWAGA! Opłata za zajęcia musi być na koncie MOK-u najpóźniej w czwartek poprzedzający zajęcia. Brak wpłaty skutkuje skreśleniem z listy uczestników. W przypadku, gdy dokonali Państwo już wpłaty, a nie mogą wziąć udziału w zajęciach, należy powiadomić sekretariat najpóźniej do piątku poprzedzającego warsztaty. W przeciwnym razie opłata przepada.

Minione spotkania:
21 września godz. 10:00-11:30