Październik 2024 w Klubie Delta

Jesień za oknem, a rozwiązanie na szare dni to wizyta u nas. Tym bardziej, że w październikowym programie każdy znajdzie coś dla siebie!

3 października (czwartek) godz. 17.30 – zapraszamy na seans filmu „Anatomia upadku. Seanse filmowe w Klubie Delta poprzedza spotkanie z Krzysztofem Spórem – dziennikarzem filmowym, który wprowadza w temat prezentowanego filmu, specjalnie na tę okoliczność przygotowaną prelekcją.
Bilety w cenie 15 zł/10 zł dla AAS.
Kup bilety

5 października (sobota) godz. 17.00 – Fajf w Delcie, czyli potańcówka w ramach ogólnopolskiego Weekendu seniora z kulturą. Za muzyczną oprawę wydarzenia odpowiadać będzie ponownie niezrównany Super Tomek.
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu wydarzenia).
Kup bilety

7 października (poniedziałek) godz. 18.00 – serdecznie zapraszamy na koncert kameralny IV Saxludium Jesiennego. Przed nami zaprezentuje się Saxademus Quartet oraz soliści: Patrycjusz Pura, Wiktoria Kawik, Jianyu Feng i Agnieszka Marmol. Na fortepianie zagra Rafał Kowalczyk, a całość wydarzenia prowadzi Dariusz Samól.
Więcej informacji

11-13 października (piątek-niedziela) godz. 17.30 – nieco ponad 125 lat temu, 13 sierpnia 1899 roku, urodził się Alfred Hitchcock – jeden z najważniejszych reżyserów w historii kina. Klub Delta w Szczecinie zaprasza na seanse trzech wybranych filmów mistrzów suspensu.
Więcej informacji

17 października (czwartek) godz. 10.30 – zapraszamy na ogólnorozwojowe zajęcia edukacyjno-animacyjne – Planeta Delta. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 1 do 3 lat.
Bilety: 10 zł za osobę (każde dziecko i opiekun musi mieć swój bilet).
Kup bilety

17 października (czwartek) o godz. 18.00 – wracamy z cyklem „Literatura na Prawym Brzegu”. Naszym gościem będzie tym razem Marek Stelar, z którym porozmawiamy m.in. o najnowszej powieści „Czarna wdowa”.
Więcej informacji

18 października (piątek) godz. 17:30 – „Miłość bez ostrzeżenia”. Seanse filmowe w Klubie Delta poprzedza spotkanie z Krzysztofem Spórem – dziennikarzem filmowym, który wprowadza w temat prezentowanego filmu, specjalnie na tę okoliczność przygotowaną prelekcją.
Bilety w cenie 15 zł/10 zł dla AAS.
Kup bilety

19 października (sobota) godz. 11.00 – zapraszamy na rodzinną grę miejską „Zagadki Dąbia”. Wystarczy, że zbierzecie drużynę od 2 do 4 osób (w grupie musi być jedna osoba dorosła) i zgłosicie ją do nas na maila: biuro@klubdelta.pl.
Więcej informacji

19 października (sobota) godz. 18.00 – zapraszamy na solowy recital gitarzysty i kompozytora Dariusza Krzysztofa Kurmana.
Więcej informacji

25 października (piątek) godz. 19.00 – na deskach naszej sceny wystąpi gdański Teatr Alpaka z komedią „PreTekst”. Spektakl to historia pisarza bez weny, którego ścigają terminy. A gdyby sami bohaterowie mieli własne pomysły i ambicje?
Kup bilety

26 października (sobota) godz. 16.00 – „Ocalić od zapomnienia – losy dąbskich repatriantów z Mandżurii”

31 października (czwartek) godz. 10.30 – Zapraszamy na ogólnorozwojowe zajęcia edukacyjno-animacyjne – Planeta Delta. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 1 do 3 lat.
Bilety: 10 zł za osobę (każde dziecko i opiekun musi mieć swój bilet).