Telefon: 91 4 691 639

Inne

podziekowanie

ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE

W niedzielę w centrum handlowym-Galeria Turzyn zorganizowano wiele atrakcji związanych z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Gry, zabawy, konkursy i występy artystów uprzyjemniały odwiedzającym – dorosłym i dzieciom – czas robienia świątecznych prezentów. Nasz zespół zaproszono do wykonania dwóch piętnastominutowych bloków kolęd i pastorałek.

Zaśpiewaliśmy kolędy z naszej płyty z ubiegłorocznego repertuaru, ale także nową-Dzwonki sań, którą nagrała Agnieszka Ilczyszyn wraz z chórkiem (Kasia Ilczyszyn, Karolina Rozbejko i Magda Wadas). Występ był udany, zespół nasz prezentował się na scenie dobrze, a dżwięki płynących z głośników kolęd wprowadziły w galerii prawdziwie Świąteczny nastrój.

KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ W TRZEBIATOWIE

7 czerwca dzieci z naszego zespołu brały udział w konkursie piosenki dziecięcej Bursztynowa Nutka, który odbył się w Trzebiatowie. Uczestniczyło w nim ponad dwustu solistów oraz zespoły  wokalne, w różnych kategoriach wiekowych. Nasz zespół reprezentowali: Daria Ramola – Piórkowska w piosence pt.: ?Słoneczna wycinanka? z towarzyszeniem naszego zespołu (w składzie: Agnieszka Ilczyszyn, Kasia Ilczyszyn, Miłosz Bełdzikowski), Wiktoria Borman w piosence pt.: Idzie Kot? (z ?efektami specjalnymi? w wykonaniu Miłosza) oraz Kasia Ilczyszyn w duecie z Miłoszem w piosence pt.: ?Daj mi rękę tato?. To wykonanie przypadło do gustu publiczności, która wtórowała oklaskami podczas wykonania. Jak zawsze towarzyszyli nam rodzice, dopisała również pogoda i dobre humory.

KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ „NADMORSKA NUTKA” W MIĘDZYZDROJACH

Dnia 25 maja dzieci z zespołu wokalnego uczestniczyły w konkursie piosenki dziecięcej „Nadmorska Nutka”, który odbył się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Chociaż pogoda nie dopisała to wyjazd nasz był udany zarówno pod względem artystycznym jak i turyst.ycznym. Byli z nami rodzice Wiktorii, Miłosza, Darii oraz mama Kasi i Agnieszki. W przerwie pomiędzy częścią konkursową, a ogłoszeniem wyników dzieci otrzymały od organizatorów bilety wstępu do kina na filmy 7D oraz zorganizowano dla nich krótką wycieczkę z przewodnikiem.

Daria Ramola – Piórkowska w duecie z Miłoszem Bełdzikowskim otrzymali wyróżnienie za zabawne wykonanie piosenki „Idzie kot”.
Kasia Ilczyszyn, która występowała w kategorii solistów, również otrzymała wyróżnienie za przepiękne wykonanie bardzo trudnej piosenki Krystyny Prońko „Małe tęsknoty”. Jej muzykalność, czystość dźwięku i piękna barwa głosu zabrzmiała w piosence tak nastrojowo, że widownia była zachwycona. Kasia otrzymała również nagrodę specjalną (finansową od firmy żeglarskiej Aura – sponsora ze Szczecina).

Jako zespół w piosence pt.: „Gdzie ta keja” wypadliśmy nieźle, ale zabrakło nam trochę odwagi i scenicznego obycia. Duża trema spowodowała, że wykonanie nie oddawało naszych możliwości. Chociaż solistka – Karolina Rozbejko – swoją partię zaśpiewała bardzo dobrze to chórki były nieśmiałe i zbyt ciche.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Dzieci uczestniczące w konkursie były utalentowane. Silną grupę stanowiły dzieci i młodzież z Domu Kultury w Koszalinie. To oni właśnie zdobyli większość głównych nagród. Gratulujemy.

Komentarze zamknięte.