Telefon: 91 4 691 639

Instruktor

Zajęcia prowadzone są przez Pana Pawła Guza, absolwenta Akademii Sztuki w Szczecinie na Wydziale Edukacji Muzycznej, na kierunku Edukacja Muzyczna ze specjalnością dyrygentura chóralna, na którym miał możliwość współpracować w wielu projektach w Polsce jak i poza granicami naszego kraju, m.in. Praga, Berlin, czy Nowy York. Wykonywał on między innymi takie dzieła jak Requiem – G. Verdiego, Requiem – Johna Ruttera, Stabat Mater G. Rossiniego, Requiem – W.A. Mozarta, czy też Domini Est terra szczecińskiego kompozytora ś.p. Marka Jasińskiego. Poza działalnością na kierunku Edukacja Muzyczna studiował również przez pewien czas na kierunku Wokalistyka, również przy tym wydziale, z którego ze względów osobistych musiał zrezygnować. Swoją klasyczną wiedzę wokalną mógł rozwijać pod okiem słynnej szczecińskiej śpiewaczki operowej, sopranistki Joanny Tylkowskiej – Drożdż. Związek z muzyką rozrywkową jest troszkę bardziej skomplikowany i zaczął się dużo wcześniej, właśnie przez instytucje kultury, czy warsztaty w których brał udział, a było to między innymi warsztaty z Lorą Szafran wokalistką jazzową, dobrze znaną Dorotą Miśkiewicz, czy wokalistą i aranżerem Robertem Osamem, jak i również z wokalistką Katarzyną Idzikowską. Jest laureatem wielu konkursów zarówno w sferze muzyki chóralnej, jak i solowej.

Zajęcia

Zajęcia indywidualne:
poniedziałek – środa 14.30 – 20.00 (DELTA ul. Racławicka 10)

opłaty:
opłata roczna 600,- lub 10 rat po 60,- za m-c

Oferta zajęć wokalnych skierowana jest do każdego kto chciałby się rozwijać w swojej pasji do muzyki i śpiewu. Jak wiemy głos jest bardzo delikatnym narzędziem, dlatego potrzebuje dobrej opieki, jak i właściwej drogi do doskonalenia. Poza sferą techniczną oczywiście, u której ma swoje podstawy ta sztuka, mamy również sferę emocjonalną – bardzo intymną i indywidualną, o której rozwój również staramy się dbać, ponieważ bez emocji każdy wydobyty dźwięk będzie po prostu suchą melodią.

            Nie przewidujemy żadnych ograniczeń wiekowych, ani barier związanych z umiejętnościami, w tego typu relacjach liczą się przede wszystkim chęci jak i ciężka praca, z resztą postaramy się sobie poradzić.

            Co sobą oferujemy, jak już wspomnieliśmy będzie to profesjonalna nauka w zakresie indywidualnych zajęć wokalnych z muzyki rozrywkowej/muzyki klasycznej (interpretacja, emisja głosu), praca z mikrofonem, występy na scenie, czy też występy na konkursach (w zależności od gotowości uczestników).

            Na koniec chyba najważniejsza sprawa, zajęcia wokalne służą przede wszystkim rozwojowi muzycznemu, ale jak i osobistemu, uczymy się pokonywać własny strach przed swoim głosem, strach przed występami na scenie, jak i również uczymy się sami siebie, zapewniamy (co podkreślę jeszcze raz) wspaniałą atmosferę, profesjonalną naukę jak i oczywiście mnóstwo zabawy.

zajęcia prowadzi:
Paweł Guz

Inne

podziekowanie

ŚWIĄTECZNE ŚPIEWANIE

W niedzielę w centrum handlowym-Galeria Turzyn zorganizowano wiele atrakcji związanych z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Gry, zabawy, konkursy i występy artystów uprzyjemniały odwiedzającym – dorosłym i dzieciom – czas robienia świątecznych prezentów. Nasz zespół zaproszono do wykonania dwóch piętnastominutowych bloków kolęd i pastorałek.

Zaśpiewaliśmy kolędy z naszej płyty z ubiegłorocznego repertuaru, ale także nową-Dzwonki sań, którą nagrała Agnieszka Ilczyszyn wraz z chórkiem (Kasia Ilczyszyn, Karolina Rozbejko i Magda Wadas). Występ był udany, zespół nasz prezentował się na scenie dobrze, a dżwięki płynących z głośników kolęd wprowadziły w galerii prawdziwie Świąteczny nastrój.

KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ W TRZEBIATOWIE

7 czerwca dzieci z naszego zespołu brały udział w konkursie piosenki dziecięcej Bursztynowa Nutka, który odbył się w Trzebiatowie. Uczestniczyło w nim ponad dwustu solistów oraz zespoły  wokalne, w różnych kategoriach wiekowych. Nasz zespół reprezentowali: Daria Ramola – Piórkowska w piosence pt.: ?Słoneczna wycinanka? z towarzyszeniem naszego zespołu (w składzie: Agnieszka Ilczyszyn, Kasia Ilczyszyn, Miłosz Bełdzikowski), Wiktoria Borman w piosence pt.: Idzie Kot? (z ?efektami specjalnymi? w wykonaniu Miłosza) oraz Kasia Ilczyszyn w duecie z Miłoszem w piosence pt.: ?Daj mi rękę tato?. To wykonanie przypadło do gustu publiczności, która wtórowała oklaskami podczas wykonania. Jak zawsze towarzyszyli nam rodzice, dopisała również pogoda i dobre humory.

KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ „NADMORSKA NUTKA” W MIĘDZYZDROJACH

Dnia 25 maja dzieci z zespołu wokalnego uczestniczyły w konkursie piosenki dziecięcej „Nadmorska Nutka”, który odbył się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Chociaż pogoda nie dopisała to wyjazd nasz był udany zarówno pod względem artystycznym jak i turyst.ycznym. Byli z nami rodzice Wiktorii, Miłosza, Darii oraz mama Kasi i Agnieszki. W przerwie pomiędzy częścią konkursową, a ogłoszeniem wyników dzieci otrzymały od organizatorów bilety wstępu do kina na filmy 7D oraz zorganizowano dla nich krótką wycieczkę z przewodnikiem.

Daria Ramola – Piórkowska w duecie z Miłoszem Bełdzikowskim otrzymali wyróżnienie za zabawne wykonanie piosenki „Idzie kot”.
Kasia Ilczyszyn, która występowała w kategorii solistów, również otrzymała wyróżnienie za przepiękne wykonanie bardzo trudnej piosenki Krystyny Prońko „Małe tęsknoty”. Jej muzykalność, czystość dźwięku i piękna barwa głosu zabrzmiała w piosence tak nastrojowo, że widownia była zachwycona. Kasia otrzymała również nagrodę specjalną (finansową od firmy żeglarskiej Aura – sponsora ze Szczecina).

Jako zespół w piosence pt.: „Gdzie ta keja” wypadliśmy nieźle, ale zabrakło nam trochę odwagi i scenicznego obycia. Duża trema spowodowała, że wykonanie nie oddawało naszych możliwości. Chociaż solistka – Karolina Rozbejko – swoją partię zaśpiewała bardzo dobrze to chórki były nieśmiałe i zbyt ciche.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Dzieci uczestniczące w konkursie były utalentowane. Silną grupę stanowiły dzieci i młodzież z Domu Kultury w Koszalinie. To oni właśnie zdobyli większość głównych nagród. Gratulujemy.

займы онлайн