Telefon: 91 4 691 639

Spektakle

09/04/2013

Spektakle:

?Pies, wilk i my, czyli co żołnierz miał z Trzech groszy. Krotochwila wielce starodawna w trzech odsłonach? – premiera 1996 r.

?W ziemi jest wszystko? – premiera 1994 r. (spektakl wznawiany w różnych obsadach w latach: 1995 -2007 Szczecin, Czaplinek, Barlinek, Barlinek)

?Z przekory czasu wciąż jesteśmy? – premiera 1996 r.

?Strofy o wolności? – premiera 1997 r.

?Jaguś? – monodram Katarzyny Lech – premiera 2000 r.

?Obłoki… Zsyłaj Apollo obłoki. Zsyłaj obłoki? – premiera 2001 r.

?Ten który pragnie źródła? – premiera 2004 r.

?Ten który pragnie źródła? – premiera 11. 2004 r.

?Podróż? – 2003 r. Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie (pierwszy i ostatni spektakl)

?Ścieżka? – premiera 2003 r.

?Ognie? – premiera 2005 r.

?Drzwi? – premiera 2006 r.

?Suplikacje? – 22.09.2007 r. kościół p.w. św. Jana Chrzciciela w Szczecinie dla Civitas Christiana
(pierwszy i ostatni spektakl)

?Nie? – premiera 2007 r.

?Co robimy?!? – premiera 2008 r.

?Panie, obdarz nas…?- premiera 2008 r.

?Mój świat…? – premiera 06. 2010 r.

?Z mojej Biblii?-08.10.2010 r. kościół p.w. św. Jana Chrzciciela w Szczecinie dla Civitas Christiana (pierwszy i ostatni spektakl)

?Okna wspomnień? – premiera 27.03.2011 r.

Widowiska poetyckie:

?Bracia, patrzcie jeno? – premiera 01.1997 r.

?I nazwą imię Jego Emanuel…? – premiera 02.1998 r.

?Oto bowiem zwiastuję Wam radość wielką? – premiera 01.2006 r.

?Gdy się tedy narodził…? – premiera 20.01.2013 r.

Koncert pasyjny (z chórem VOX CORDIS):

?Odszedł Pasterz? – premiera 03.2010 r.

Koncert misteryjny (z CHÓREM VOX CORDIS):

?A z narodzeniem Chrystusa tak było…? premiera 23.01.2011 r.

Programy poetyckie:

? Czy to jest kochanie? – 1999

?Jesień? – 1999 r.

?Hej, kolęda, kolęda…? – 20.12.1999 r. I 1.2003 r.

?Służyliśmy Jej z całego serca? 2001 r.

?Źródło? – 10.2004 r.

4.06.2011 r. Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie dla Civitas Christiana

(wszystkie programy pokazane jeden raz)

Oraz programy poetyckie z okazji Dnia Babci i Dziadka:1995, 1997, 1999, 2000, 2001, 2006 i 2007r.

Nasze sukcesy

09/04/2013

Sukcesy recytatorskie ?Proscenium”

1. Od XXXIX do LVII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (1994 – 2013)
– 35 recytatorów zakwalifikowanych do spotkań finałowych, w tym 32 w Turnieju Recytatorskim:

Sylwia Witkowska (Pietrzykowska) – czterokrotny udział (1995, 1996, 1999, 2012 r.)
Eliza Fedorczuk – (1996 r.)
Przemysław Piotrowski – (1998 r.)
Agnieszka Gumna – trzykrotny udział (2000, 2001 i 2007 r. )
Wojciech Masacz – (2000 r.)
Magdalena Krause – dwukrotny udział (2001 i 2002 r.)
Olga Omeljaniec – (2003 r.)
Marcin Gargas – trzykrotny udział (2003, 2008, 2012 r.)
Alicja Sieradzka – (2003 r.)
Elżbieta Cyrulewska – trzykrotny udział (2004, 2005, 2006 r.)
Małgorzata Buczkowska – (2004 r.)
Zuzanna Prandecka – (2005 r.)
Monika Żukowska – (2007 r.)
Emilia Gumna – (2008 r.)
Sebastian Dudała – (2008 r.)
Piotr Rutkowski – (2009 r.)
Dawid Dziarkowski – (2010 r.)
Daniel Janicki – (2011, 2012, 2013 r.)
Hanna Komorzycka – (2012 r.)
Nikol Górska ? (2013 r.)

Nagrodzeni i wyróżnieni podczas Spotkań Laureatów OKR w Turnieju Recytatorskim:

Wyróżnienie w kategorii szkół średnich – Przemysław Piotrowski – XLIII Słupsk 1998 r.
Wyróżnienie w kategorii szkół średnich – Agnieszka Gumna – XLV OKR Tomaszów Maz. 2000 r.
II Nagroda w kategorii dorosłych – Wojciech Masacz – XLV OKR Tomaszów Mazowiecki 2000 r.
I Nagroda w kategorii szkół średnich i Nagroda Rektora AT w Warszawie – Magdalena Krause – XLVII OKR Słupsk 2002 r.
Wyróżnienie w kategorii szkół średnich – Elżbieta Cyrulewska – L OKR Słupsk 2005 r.
III Nagroda w kategorii szkół średnich – Monika Żukowska – LII OKR Gdynia 2007 r.
II Nagroda w kategorii dorosłych – Agnieszka Gumna – LII OKR Gdynia 2007 r.
II Nagroda (I Nagrody nie przyznano) – Sebastian Dudała – LIII OKR Ostrołęka 2008 r.
Wyróżnienie w kategorii szkół średnich – Emilia Gumna – LIII OKR Ostrołęka 2008 r.
Wyróżnienie w kategorii dorosłych – Marcin Gargas – LIII OKR Ostrołęka 2008 r.
Grand Prix – Dawid Dziarkowski – LV OKR Ostrołęka 2010 r. (brał udział w kategorii dorosłych)
III Nagroda w kategorii dorosłych – Daniel Janicki – LVI OKR Ostrołęka 2011 r.
Wyróżnienie w kategorii dorosłych – Daniel Janicki LVII OKR Ostrołęka 2012 r.
Wyróżnienie w kategorii dorosłych – Marcin Gargas LVII OKR Ostrołęka 2012 r.
Wyróżnienie w kategorii dorosłych – Daniel Janicki LVIII OKR Ostrołęka 2013 r.

Udział w Spotkaniach Laureatów OKR w Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku:

2001 r.- Marta Łągiewka
2002 r.- Hubert Romanowski (kandydat do TSP)

Udział w Spotkaniach Laureatów OKR w Turnieju Teatrów Jednego Aktora w Zgorzelcu ( OSATJA ):

2000 r.- Katarzyna Lech

2. Udział członków TS Proscenium w konkursach recytatorskich Wojska Polskiego

1994 r. Wyróżnienie – Eliza Fedorczuk – OKR eliminacje Pom.O kręgu Wojskowego – Kołobrzeg
1995 r. I Nagroda – Eliza Fedorczuk – OKR eliminacje Pom. Okręgu Wojskowego – Stargard
1996 r. I Nagroda -Sylwia Pietrzykowska – OKR eliminacje Pom. Ok. Wojskowego – Inowrocław
I Nagroda -Sylwia Pietrzykowska – OKR finały Wojska Polskiego – Gliwice
III Nagroda – Eliza Fedorczuk – OKR eliminacje Pom. Okręgu Wojskowego – Inowrocław
Laureatka Spotkań Finałowych OKR Wojska Polskiego -Sylwia Pietrzykowska – Gliwice
Laureatka Spotkań Finałowych OKR Wojska Polskiego – Eliza Fedorczuk – Gliwice
(przerwa w udziałach w konkursie w latach 1997-2007)
2008 r. II Nagroda – Marcin Gargas – OKR eliminacje Pom. Okręgu Wojskowego – Włocławek
III Nagroda – Marcin Gargas – OKR, finały Wojska Polskiego – Brzeg
(przerwa w udziałach w konkursie w latach 2009-2011)
2012 r. I Nagroda – Marcin Gargas – OKR, eliminacje Wojsk Lądowych – Kraków
III Nagroda – Sylwia Pietrzykowska – OKR, eliminacje Wojsk Lądowych – Kraków
I Nagroda – Sylwia Pietrzykowska – OKR finały Wojska Polskiego – Brzeg
II Nagroda – Marcin Gargas – OKR finały Wojska Polskiego – Brzeg

3. Ogólnopolski Turniej Recytatorski i Poezji Śpiewanej im. Jana Chryzostoma Paska – Czaplinek (literatura staropolska)

1999 r. Grand Prix – Justyna Sieniawska
2000 r. I Nagroda – Justyna Sieniawska
II Nagroda -Wojciech Masacz
2001 r. I Nagroda – Agnieszka Gumna
II Nagroda – Radosław Flasza
III Nagroda – Ewa Maciorowska
2002 r. II Nagroda – Agnieszka Szakowska
III Nagroda – Katarzyna Joda
2003 r. I Nagroda – Marcin Gargas
II Nagroda – Małgorzata Buczkowska
III Nagroda – Magdalena Wrzeszcz
2004 r. I Nagroda – Magdalena Krause
2009 r. I Nagroda w kategorii dorosłych – Dawid Dziarkowski
II Nagroda w kategorii dorosłych – Daniel Janicki
III Nagroda w kategorii szkół średnich – Joanna Cieśluk
2010 r. III Nagroda w kategorii szkół średnich – Łukasz Nowacki
Wyróżnienie w kategorii szkół średnich – Agnieszka Marcinkowska
2011 r. II Nagroda w kategorii szkół średnich – Hanna Komorzycka
II Nagroda w kategorii szkół średnich – Sebastian Magdziński
Grand Prix – Daniel Janicki
2012 r. I Nagroda w kategorii szkół średnich – Zuzanna Zawadka (kandydatka do TSP)
II Nagroda w kategorii szkół średnich – Nikol Górska (kandydatka do TSP)
Nagroda Laureata w kategorii dorosłych – Marcin Gargas

4. ?Herbertiada” – Kołobrzeg

2000 r. I Nagroda – Agnieszka Gumna
II Nagroda – Radosław Flasza
III Nagroda – Magdalena Krause
2001 r. I Nagroda – Marcina Gargas
III Nagroda – Magdalena Krause
2002 r. I Nagroda – Ewa Maciorowska
2003 r. I Nagroda – Olga Omeljaniec
I Wyróżnienie – Marcin Gargas
II Wyróżnienie – Dominika Kimaty
III Wyróżnienie – Katarzyna Joda
2004 r. I Wyróżnienie – Katarzyna Joda
II Wyróżnienie – Marcin Gargas
2005 r. Wyróżnienie – Monika Żukowska
2007 r. I Nagroda – Emilia Gumna
III Nagroda – Sebastian Dudała
2008 r. Wyróżnienie – Emilia Gumna i Sebastian Dudała
I Nagroda – Daniel Janickiego
Grand Prix – Aleksandra Chawziuk
2010 r. I Nagroda – Agnieszka Marcinkowska (kandydatka do TSP)
Wyróżnienie – Ela Kłeczek (kandydatka do TSP)
2011 r. I Nagroda – Joanna Cieśluk (kandydatka do TSP)
Wyróżnienie – Sebastian Magdziński
2012 r. II Nagroda – Sebastian Magdziński
Wyróżnienie – Linda Wojtera (kandydatka do TSP)
2013 r. Wyróżnienie- Nikol Górska

5. Jesienny Turniej Recytatorski ?Romantycznie” – Szczecin

1999 r. III Nagroda – Agnieszka Gumna – kategoria szkolna
2000 r. I Nagroda – Aleksandra Kisio i Joanna Rydzkowska – kategoria szkolna
III Nagroda – Agnieszka Gumna – kategoria szkolna
I Nagroda – Marta Łągiewka – poezja śpiewana
2001 r. II Nagroda – Agnieszka Szakowska – kategoria szkolna
III Nagroda- Magdalena Krause i Ewa Maciorowska – kategoria szkolna
II Nagroda – Agnieszka Gumna – kategoria dorosłych
Nagroda Główna Turnieju za interpretację tekstu Cypriana Kamila Norwida –
– Magdalena Krause
Nagroda w kategorii poezji śpiewanej – Hubert Romanowski (kandydat do TSP)
2002 r. II Nagroda – Dominika Kimaty – kategoria szkolna
II Nagroda – Radosław Flasza – kategoria dorosłych
2003 r. II Nagroda – Agnieszka Szakowska – kategoria dorosłych
III Nagroda – Magdalena Wrzeszcz – kategoria dorosłych
Wyróżnienie -Radosław Flasza – kategoria dorosłych
Wyróżnienie- Marcin Gargas – kategoria szkół średnich
2004 r. III Nagroda – Marcin Gargas – kategoria dorosłych
Nagroda – Olga Omeljaniec – kategoria szkół średnich (reprezentowała Kraków)
Nagroda Główna Turnieju – Olga Omeljaniec (reprezentowała Kraków)
2005 r. III Nagroda – Monika Żukowska – kategoria szkół średnich
II Nagroda – Marcin Gargas i Małgorzata Buczkowska (reprezentowała Kraków) – kategoria dorosłych
Nagroda Główna Turnieju za interpretację tekstu Adama Mickiewicza –
– Monika Żukowska i Marta Zarzeczna
2006 r. II Nagroda (I Nagrody nie przyznano) – Monika Żukowska – kategoria szkół średnich
Wyróżnienie – Sebastian Dudała – kategoria szkół średnich
III Nagroda – Elżbieta Cyrulewska – kategoria dorosłych
Nagroda Specjalna za interpretację teksty Tadeusza Różewicza – Monika Żukowska
Nagroda Główna Turnieju za interpretację tekstu Cypriana Kamila Norwida –
– Agnieszka Gumna
2007 r. I Nagroda – Sebastian Dudała – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Emilia Gumna – kategoria szkolna
III Nagroda – Elżbieta Cyrulewska – kategoria dorosłych
Wyróżnienie – Monika Żukowska – kategoria dorosłych
2008 r. II Nagroda – Emilia Gumna i Daniel Janicki – kategoria szkolna
Nagroda za interpretacje utworu Zbigniewa Herberta – Aleksandra Chawziuk
2009 r. Wyróżnienie – Joanna Świrska – kategoria szkolna (kandydatka do TSP)
Wyróżnienie – Dawid Dziarkowski – kategoria dorosłych
Wyróżnienie honorowe – Daniel Janicki
2010 r. Wyróżnienie – Łukasz Nowacki – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Piotr Rutkowski – kategoria dorosłych
II Nagroda – Dawid Dziarkowski – kategoria dorosłych
II Nagroda – Daniel Janicki – kategoria dorosłych
2011 r. I Nagroda – Hanna Komorzycka – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Łukasz Nowacki – kategoria dorosłych
Nagroda Specjalna za interpretację tekstu wywodzącego się z ducha Teatru Rapsodycznego
– Joanna Cieśluk
2012 r. I Nagroda – Joanna Cieśluk – kategoria szkolna (kandydatka do TSP)
III Nagroda – Hanna Komorzycka – kategoria szkolna (kandydatka do TSP)
II Nagroda – Sebastian Magdziński – kategoria dorosłych
I Nagroda – Daniel Janicki – kategoria dorosłych
Nagroda pozaregulaminowa – Marcin Gargas
2013 r. I Nagroda – Hanna Komorzycka – kategoria szkolna
II Nagroda – Nikol Górska – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Linda Wojtera – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Aleksandra Sasin – (kandydatka do TS, reprezentowała Gryfice)
I Nagroda – Sylwia Witkowska – kategoria dorosłych
III Nagroda – Daniel Janicki – (reprezentowała Studio Teatr)
Nagroda Specjalna za interpretacje tekstu Sławomira Mrożka – Sebastian Magdziński
Wyróżnienie za utwór e epoki romantyzmu – Hanna Komorzycka
Wyróżnienie za utwór e epoki romantyzmu – Sebastian Magdziński
Wyróżnienie za utwór e epoki romantyzmu – Aleksandra Sasin

6. Jesienny Turniej Recytatorski Gimnazjalistów ? Szczecin

2006 r. II Nagroda ? Joanna Świrska (kandydatka do TSP)
2012 r. Grande Prix ? Julia Pińkowska (reprezentowała ARTY Z-TEATR; kandydatka do TSP)

7. Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej ?Wobec własnego czasu” – Wałcz

2002 r. III Nagroda – Katarzyna Joda
2003 r. I Nagroda – Magdalena Krause
Wyróżnienia – Zuzanna Prandecka
Wyróżnienie – Małgorzata Buczkowska
2004 r. I Nagroda – Marcin Gargas
Wyróżnienie – Alicja Sieracka
Wyróżnienie – Zuzanna Prandecka
2005 r. I Nagroda – Elżbieta Cyrulewska
Nagroda Specjalna za interpretację tekstu Jana Pawła II – Elżbieta Cyrulewska
2006 r. Wyróżnienie – Elżbieta Cyrulewska
Wyróżnienie za interpretację tekstu Jana Pawła II – Monika Żukowska
2007 r. III Nagroda – Sebastian Dudała
Wyróżnienie – Emilia Gumna
2008 r. I Nagroda – Sebastian Dudała
Wyróżnienia – Emilia Gumna
Wyróżnienie – Daniel Janicki
2009 r. Grand Prix – Sebastian Dudała
Wyróżnienie – Dawid Dziarkowski i Daniel Janicki
2010 r. II Nagroda – Daniel Janicki
2011 r. II Nagroda – Łukasz Nowacki
III Nagroda – Joanna Cieśluk (kandydatka do TSP)
Wyróżnienie – Joanna Świrska (kandydatka do TSP)
2012 r. II Nagroda – Daniel Janicki
2013 r. II Nagroda – Sylwia Witkowska
Wyróżnienie – Hanna Komorzycka

8. Ogólnopolski Turniej Sztuki Słowa ?Zaklęte w labiryncie mitu” – Kołobrzeg

2003 r. – Wyróżnienie – Olga Omeljaniec
2007 r. – II Nagroda – Elżbieta Cyrulewska
Wyróżnienie Jury -Sebastian Dudała
Zaproszenie przez organizatorów Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej Klubu ?Zapalonej Świecy? do udziału w tym konkursie – Sebastian Dudała

9. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Skamandrytów – Połczyn-Zdrój

2006 r. Nagroda za debiut – Jakub Kłeczek
2007 r .III Nagroda – Jakub Kłeczek
2008 r. Grand Prix i Nagroda Burmistrza Miasta Połczyn-Zdrój – Sebastian Dudała
Wyróżnienie – Jakub Kłeczek
2009 r. II Nagroda – Dawid Dziarkowski
Nagroda za debiut – Joanna Cieśluk
2011 r. Wyróżnienie – Joanna Cieśluk
2012 r. III Nagroda – Sylwia Witkowska
Wyróżnienie – Nikol Górska (kandydatka do TSP)
2013 r. I Nagroda – Sylwia Witkowska
III Nagroda – Sebastian Magdziński
Nagroda Specjalna za interpretacje tekstu Juliana – Tuwima Sylwia Witkowska
Wyróżnienie – Nikol Górska
Wyróżnienie – Małgorzata Fatalska
Wyróżnienie – Aleksandra Sasin (kandydatka do TSP, reprezentowała Gryfice)

10. Ogólnopolski Turniej Recytatorski im. Leopolda Staffa – Skarżysko-Kamienna

2007 r. Wyróżnienie Honorowe – Sebastian Dudała

11. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ?Sacrum w literaturze” – Częstochowa

2003 r. Wyróżnienie – Marcin Gargas
2007 r. II Nagroda – Sebastian Dudała

12. Festiwal Sztuki Słowa ?…Czy to jest kochanie?? – Elbląg

1997 r. Wyróżnienie – Eliza Fedorczuk
2002 r. Wyróżnienie – Ewa Maciorowska
Wyróżnienie – Agnieszka Gumna
2005 r. Wyróżnienie – Marcin Gargas
2006 r. II Nagroda – Elżbieta Cyrulewska
2011 r. Wyróżnienie – Dawid Dziarkowski

13. Wojewódzkie Spotkania Ze Sztuką Słowa ~Wiara ~Nadzieja ~ Miłość ~ – Szczecin

2004 r. I WNM
Kategoria ,,Szprotek?: II Nagroda – Joanna Wasilewska
Kategoria ,,Wielorybów?: II Nagroda – Elżbieta Cyrulewska
III Nagroda – Olga Omeljaniec
Nagroda Główna Spotkań (za interpretację tekstu Karola Wojtyły) – Elżbieta Cyrulewska
2005 r. II WNM
Kategoria ,,Szprotek?: Wyróżnienie – Klaudia Lewandowska
Kategoria ,,Wielorybów?: I Nagroda – Elżbieta Cyrulewska
Wyróżnienia: Marta Zarzeczna i Magdalena Krause
2006 r. III WNM
Kategoria ,,Szprotek?: Laureat – Jakub Kłeczek
Kategoria ,,Wielorybów?: Laureat – Elżbieta Cyrulewska i Monika Żukowska
Wyróżnienia – Emilia Gumna i Marta Zarzeczna
2007 r. IV WNM
Kategoria ,,Szprotek?: Wyróżnienia – Natalia Bardzińska i Michalina Mirecka
Kategoria ,,Wielorybów?: I Nagroda – Elżbieta Cyrulewska i Emilia Gumna
III Nagroda – Sebastian Dudała
Wyróżnienie – Jakub Kłeczek
2008 r. V WNM
Kategoria ?Szprotek?: III Nagroda – Aleksandra Chawziuk
Wyróżnienia – Daniel Janicki (reprezentował szkołę)
Michalina Mirecka, Viviana Południak, Natalia Bardzińska , Piotr Rutkowski
Kategoria ?Wielorybów?: I Nagroda – Elżbieta Cyrulewska
II Nagroda – Sebastian Dudała
Nagroda Główna Spotkań (za interpretację tekstu ks. Jana Twardowskiego)- – Ela Cyrulewska
2010 r. VI WNM
Kategoria ?Wielorybów?: I Nagroda -Dawid Dziarkowski
2011 r. VII WNM
Kategoria ?Wielorybów?: I Nagroda -Daniel Janicki
II Nagroda – Aleksandra Chawziuk
Wyróżnienie – Joanna Cieśluk
Nagroda Główna Spotkań (za najlepszą interpretacje utworu autorstwa osoby duchownej) ? Aleksandra Chawziuk i Daniel Janicki
2012 r. VIII WNM
Kategoria ?Szprotek?: Wyróżnienie – Małgorzata Fatalska (kandydatka do TSP)
Kategoria ?Wielorybów?: Nagroda – Hanna Komorzycka (kandydatka do TSP), Daniel Janicki, Sebastian Magdziński

14. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski twórczości Adama Mickiewicza – Góra

2003 r. Wyróżnienie – Alicja Sieradzka
2007 r. II Nagroda – Sebastian Dudała
2008 r. I Nagroda – Sebastian Dudała
Wyróżnienie – Piotr Rutkowski
2009 r. Wyróżnienie – Piotr Rutkowski

15. Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Dzieł St. I. Witkiewicza ?Witkacy pod strzechy?- Słupsk

2006 r. Wyróżnienie – Sebastian Dudała
2007 r. Wyróżnienie – Sebastian Dudała
2008 r. Nagroda – Sebastian Dudała
2009 r. Wyróżnienie – Sebastian Dudała

16. Wojewódzki Konkurs Recytatorski Kornela Ujejskiego ? O Złotą Lirę?- Świdwin

2007 r. I Nagroda – Sebastian Dudała
2008 r. I Nagroda – Piotr Rutkowski(reprezentował szkołę)
II Nagroda – Daniel Janicki (reprezentował szkołę)
III Nagroda – Aleksandra Chawziuk Wyróżnienie – Sebastian Dudała
II Nagroda w kategorii gimnazjalistów – Joanna Cieśluk (kandydatka do TSP)

17. Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej Klubu ?Zapalonej Świecy? w Opolu

2005 r. Laureat – Elżbieta Cyrulewska\
2009 r. Laureat – Dawid Dziarkowski

18. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski (dla gimnazjalistów) ?Przebudzeni do życia? –
– Bielsko-Biała

2007 r. Wyróżnienie – Joanna Świrska (kandydatka do TSP)
2008 r. III Nagroda – Joanna Świrska (kandydatka do TSP)
2009 r. I Nagroda – Joanna Cieśluk (kandydatka do TSP)

19. Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej VIII Koszalińskie Spotkania z Poezją Śpiewaną

2001 r. II Nagroda – Marta Łągiewka

20. Sukcesy TS Proscenium w Klubie Garnizonowym (1993-1996)

1994 r. – Małgorzata Siemaszko – udział w ?Arsenale Artystycznym? w Gdyni
– Grupa Teatralna PROSCENIUM – II miejsce w XIV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych Pomorskiego Okręgu Wojskowego w Toruniu.
1995 r. – Grupa Teatralna PROSCENIUM – II miejsce w XV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych Pomorskiego Okręgu Wojskowego w Toruniu.
1996 r. – Grupa Teatralna PROSCENIUM – I miejsce w XV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych Pomorskiego Okręgu Wojskowego w Toruniu
Jednym z elementów pracy „Proscenium” są także zajęcia przygotowujące kandydatów do egzaminów do szkół teatralnych. Do tej pory pomyślnie przez te egzaminy przeszły 22 osoby.

Małgorzata Kupis – studentka PWST – Wydziału Lalkarskiego we Wrocławiu)
Małgorzata Siemaszko-dwukrotnie (absolwentka AT – Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku)
Marcin Dąbrowski – (absolwent AT – Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku))
Marcin Zaniewski – przez dwa lata student PWST w Krakowie Wydziału Lalkarskiego (absolwent PWST w Krakowie)
Monika Andrzejewska – (absolwentka AT – Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku)
Przemysław Piotrowski – (absolwent AT – Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, oraz podobnej szkoły we Francji w Charleville-Mezieres)
Justyna Sieniawska – (absolwentka PWST w Krakowie)
Wojciech Masacz – (absolwent PWST w Krakowie)
Katarzyna Lech – (absolwentka PWST – Wydziału Lalkarskiego we Wrocławiu)
Marta Łągiewka – (absolwentka PWST – Wydziału Lalkarskiego we Wrocławiu)
Aleksandra Kisio – (absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej ? Wydział
Produkcji Filmowej)
Anna Ludwicka – (absolwentka PWST – Wydziału Lalkarskiego we Wrocławiu)
Katarzyna Joda – (absolwentka PWST – Wydział Lalkarski we Wrocławiu)
Klaudia Lewandowska – (absolwentka PWST – Wydział Lalkarski we Wrocławiu)
Dominika Kimaty – (absolwentka PWST w Krakowie)
Olga Omeljaniec – (absolwentka AT w Warszawie)
Jakub Kłeczek – (przyjęty na I rok PWST w Krakowie i AT w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku)
Sebastian Dudała -(absolwent AT w Warszawie)
Małgorzata Mikołajczak – (III rok AT w Warszawie)
Dawid Dziarkowski – (III rok Studium Aktorskiego przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie)

Na zajęcia z Proscenium chodzili także Ela Romanowska i Adrian Perdion (obecnie aktorzy), Wojciech Chowaniec – IV rok PWST w Krakowie, Wydział Teatru Tańca w Krakowie, Joanna Świrska – (studentka roku Studium Aktorskiego przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie)

Miłość do teatru zaszczepiona w ?Proscenium” zaowocowała także wyborem studiów:

Eliza Fedorczuk – absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Agnieszka Gumna – absolwentka teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie
Agnieszka Szakowska – absolwentka teatrologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Ewa Maciorowska – absolwentka teatrologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magdalena Wrzeszcz – absolwentka filmoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Małgorzata Buczkowska – absolwentka wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie
Katarzyna Sałacińska – absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Marcin Gargas – absolwent filozofii z elementami kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim.
Jakub Kłeczek – student teatrologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Emilia Gumna – studentka logopedii na Uniwersytecie Warszawskim
Daniel Janicki – absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Szczecińskim
Łukasz Nowacki – student dziennikarstwa na Uniwersytecie Szczecińskim
Sebastian Magdziński – student filozofii na Uniwersytecie Szczecińskim

Każdy kto chce uczestniczyć w warsztatach recytatorskich, lub skorzystać z konsultacji udzielanych przez Iwonę Mirońską Gargas, znajdzie swoje miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury. Na takie zajęcia oprócz mieszkańców Szczecina przyjeżdżała, bądź przyjeżdża młodzież z Choszczna, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowego Warpna, Wolina, Polic czy Suchania.

Członkowie TSP

09/04/2013

I. Marcin Gargas
1. Eliza Fedorczuk
2. Magda Gromada
3.Gosia Siemaszko Zdziarska
4. Marcin Dąbrowski
5. Sylwia Witkowska (Pietrzykowska)
6. Mariusz Zaniewski
7. Elżbieta Karwik (Czerwonka)
8. Małgorzata Kupis
9. Monika Andrzejewska
10. Marta Bańska
11. Gosia Kapella
12. Przemysław Piotrowski
13. Justyna Sieniawska
14.Wojciech Masacz
15.Tomasz Stępień
16. Anna Krusikiewicz
17. Aleksandra Wirkowska
18. Joanna Rydzkowska
19. Katarzyna Lech
20. Agnieszka Gumna
21. Aleksandra Kisio
22. Małgorzata Jaworska
23. Marta Łagiewka Barlinek
24. Ewa Maciorowska
25. Radosław Flasza
26. Anna Ludwicka
27. Monika Starosta
28. Katarzyna Joda
29. Magdalena Krause
30. Elżbieta Cyrulewska
31. Olga Omeljaniec
32. Dominika Kimaty
33. Agnieszka Szakowska
34. Magdalena Wrzeszcz
35. Małgorzata Buczkowska
36. Zuzanna Prandecka
37. Alicja Sieracka
38. Katarzyna Sałacińska
39. Marta Zarzeczna
40. Monika Żukowska
41. Joasia Wasilewska
42. Klaudia Lewandowska
43. Jakub Kłeczek
44. Sebastian Dudała45. Emilia Gumna
46. Aleksandra Chawziuk
47. Mariusz Maciołek
48. Daniel Janicki
49. Piotr Rutkowski
50. Dawid Dziarkowski
51. Małgorzata Mikołajczak
52. Łukasz Nowacki
53. Sebastian Magdziński
54. Hanna Komorzycka
55. Aleksandra Stachowicz
56. Zuzanna Zawadka
57. Linda Wojtera
58. Nikol Górska

займы онлайн