Telefon: 91 4 691 639

Zajęcia

Zajęcia indywidualne:
poniedziałek – środa 14.30 – 20.00 (DELTA ul. Racławicka 10)

opłaty:
opłata roczna 600,- lub 10 rat po 60,- za m-c

Oferta zajęć wokalnych skierowana jest do każdego kto chciałby się rozwijać w swojej pasji do muzyki i śpiewu. Jak wiemy głos jest bardzo delikatnym narzędziem, dlatego potrzebuje dobrej opieki, jak i właściwej drogi do doskonalenia. Poza sferą techniczną oczywiście, u której ma swoje podstawy ta sztuka, mamy również sferę emocjonalną – bardzo intymną i indywidualną, o której rozwój również staramy się dbać, ponieważ bez emocji każdy wydobyty dźwięk będzie po prostu suchą melodią.

            Nie przewidujemy żadnych ograniczeń wiekowych, ani barier związanych z umiejętnościami, w tego typu relacjach liczą się przede wszystkim chęci jak i ciężka praca, z resztą postaramy się sobie poradzić.

            Co sobą oferujemy, jak już wspomnieliśmy będzie to profesjonalna nauka w zakresie indywidualnych zajęć wokalnych z muzyki rozrywkowej/muzyki klasycznej (interpretacja, emisja głosu), praca z mikrofonem, występy na scenie, czy też występy na konkursach (w zależności od gotowości uczestników).

            Na koniec chyba najważniejsza sprawa, zajęcia wokalne służą przede wszystkim rozwojowi muzycznemu, ale jak i osobistemu, uczymy się pokonywać własny strach przed swoim głosem, strach przed występami na scenie, jak i również uczymy się sami siebie, zapewniamy (co podkreślę jeszcze raz) wspaniałą atmosferę, profesjonalną naukę jak i oczywiście mnóstwo zabawy.

zajęcia prowadzi:
Paweł Guz

Komentarze zamknięte.

займы онлайн