Wykładowca

Agata KubiakAgata Kubiak – absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr wychowania fizycznego. Absolwentka Państwowego Ogniska Baletowego w Szczecinie, stypendystka Prezydenta Miasta Szczecina za szczególne osiągnięcia artystyczne. Współpracowała z Operą na Zamku w Szczecinie, występowała w operach, operetkach i musicalach. Dyplomowana instruktor gimnastyki, rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, tańca sportowego, Disco Dance, Disco Freestyle, Street Dance Show i Hip Hop. Posiada również państwowe uprawnienia do prowadzenia zajęć psychofizycznych i jogi. Jest wychowawcą i kierownikiem placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży, ukończyła kurs kierowników wycieczek szkolnych i obozów wędrownych. Jest instruktorem i choreografem w Szkole Tańca Flesz. Prowadzi zajęcia taneczne i fitness w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczecinie i Nowogardzkim Domu Kultury.