Telefon: 91 4 691 639

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się podczas Rodzinnego Pikniku Ceramicznego, który odbędzie się w sobotę 28 czerwca 2014r.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników naszego konkursu wraz z rodzinami!

Przebieg pikniku:

12.00 – ogłoszenie wyników konkursu plastycznego, wernisaż nagrodzonych i wyróżnionych prac
12.30 – 16.30 warsztaty ceramiczne
– oprowadzenie po pracowni,
– pokaz prac typu Stettiner Ware
– tworzenie prac na kole pod opieką garncarza
– lepienie z gliny
– malowanie na papierowych talerzykach wzorów typu Stettiner Ware
– szkliwienie gotowych biskwitów
– wypał gazowy w piecu polowym
– redukcja prac w trocinach

PROTOKÓŁ

XIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny: ?Moje Marzenia O Przyjaźni?

Do tegorocznej edycji konkursu napłynęły prace ze szkół, placówek kulturalno – oświatowych zarówno lokalnych ? tych najbliższych, jak i placówek niemieckich. Wszystkie nadesłane prace spełniały kryteria podane w regulaminie konkursu.

Dzieci i młodzież biorące udział w konkursie zostały podzielone na trzy grupy wiekowe: 5-8 lat, 9-12 oraz 13-16 lat.

Prace oceniono 9.06.2014r.

Jury w składzie: Magdalena Tyczka ? artysta plastyk, Katarzyna Nyczke – artysta plastyk.

Jury oceniało wszystkie prace według następujących kryteriów:

– samodzielność wykonania

– oryginalność pomysłu

– stopnień trudność ( odpowiedni do wieku autora pracy)

– ogólny wyraz artystycznych

Nagrodzono 11 prac ? masek.

W grupie wiekowej 5-8 lat:

I miejsce ? Natalia Kubera, lat 5 (MDK Świnoujście)

II miejsce Michał Biskubski, lat 6 (FKiS Prawobrzeże, Szczecin)

III miejsce ?Kamil Moroziński, lat 7 (MDK Świnoujście)

Wyróżnienie:

Kornelia Mićko lat 8 ( MOK Szczecin)

– Agata Denderska lat 8 ( MOK Szczecin)

– Julia Burghardt lat 6 ( FKiS Prawobrzeże, Szczecin)

– Maja Schendler lat 8 (MDK Świnoujście )

W grupie wiekowej 9-12:

I miejsce ? Sara Myśliwiec lat 10 (SP nr 71 w Szczecinie)

II miejsce Alicja Skórka lat 10 (MDK Świnoujście)

III miejsce Inez Sosnowska lat 10 (SP nr 5 w Szczecinie)

W grupie wiekowej 13-16:

I miejsce ? Iga Kuśmierczyk lat 14 (MDK Świnoujście)

II miejsce – Justyna Wacewicz lat 15 (MOK Szczecin)

III miejsce ? KLASSE 11A, ( Evangelisches Schulzentrum Martinschule, Greifswald)

Wyróżnienie:

Patrycja Ziętek (Zespół Szkół Szpitalnych przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie).

Plakat MM2014

Komentarze zamknięte.

займы онлайн