Ars Atelier: „Stworzone z pasji”.

13 października, godz. 17:00, wstęp wolny

Wystawa prezentuje wybrane obrazy wykonane pod kierunkiem art. plast. Sylwii Godowskiej na zajęciach z malarstwa w Niepublicznej Szkole Plastycznej Ars Atelier w Szczecinie.

Ogromna pasja i wieloletnie zaangażowanie w malarskie poszukiwania zaowocowały szeregiem ciekawych barwnych impresji. Osoby na co dzień zaangażowane zawodowo w różne branże odnalazły swoją ogromną pasję w sztuce. Podczas wielu studiów, zadań i dyskusji nabyły nie tylko umiejętności warsztatowych, ale również zdolności do przeżywania, rozumienia i odbioru różnych nurtów sztuki. Prezentowane obrazy promieniują zwykłą szczerością, są prawdziwe, bez zbędnego nadęcia a jednocześnie przedstawione są w miłej dla oka formie, wyszukanej barwie. Wykonane w technikach – temperowej , akrylowej i olejnej.

Wernisaż 13 października 2013 – godz. 17:00
/wystawa otwarta 13.10.13 – 13.11.13/