50 lat Miejskiego ośrodka kultury

W Klubie Delta z udziałem prezydenta Szczecina Piotra Krzystka i marszałka województwa Olgierda Geblewicza, delegacji szczecińskich instytucji kultury oraz licznych zaproszonych gości, świętowano jubileusz 50-lecia działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie. Życzenia dla naszego Ośrodka skierowała pani Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Decyzją Ministra p. Iwona Mirońska – Gargas, kierująca Teatrem „Proscenium”, otrzymała Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Również Marszałek Województwa udekorował srebrnymi Odznakami Honorowymi Gryfa Zachodniopomorskiego p. Heleną Borlik – Salcewicz oraz p. Annę Mospinek. Zebrani obejrzeli wyprodukowany przez MOK film dokumentalny ?Autoportret? przedstawiający dokumenty, wspomnienia i refleksje osób budujących przed laty nasz Ośrodek oraz niegdyś i aktualnie w nim pracujących. Uroczystość uświetnił koncert MOK i przyjaciele oraz recital Grażyny Łobaszewskiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Gustawa Dudki.