Telefon: 91 4 691 639

Wycieczka dla AAS

Warszawa 19 – 21.05.2018

WARSZAWA – świadek przeszłości, symbol teraźniejszości, nadzieja na przyszłość.

 1 dzień – 19.05.2018 Zbiórka o godzinie 06.00 pod Klubem Delta, skąd udajemy się do Stolicy. Pierwszym punktem naszego zwiedzania będzie Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie w interesujący i interaktywny sposób dowiemy się o wydarzeniach 1944 roku. Następnie udamy się na Powązki – zabytkową warszawską nekropolię, gdzie pochowani zostali m.in.: Maria Dąbrowska, Władysław Reymont, Leopold Staff, Żwirko i Wigura i wiele innych postaci świata nauki, kultury i sztuki. Postaramy się znaleźć miejsca ich spoczynku, a także zobaczymy i usłyszymy inspirującą historię o Pięciu Poległych. Na koniec udamy się na obiadokolację do naszego hotelu.

2 dzień – 20.05.2018 Po śniadaniu udamy się do jednego z najnowszych i zyskujących największy rozgłos muzeów – POLIN – Muzeum Historii Żydów Polskich. Nowoczesne ekspozycje, zaskakujące historie, a także duża dawka wiedzy i informacji – to wszystko czeka na nas w tym wyjątkowym na skalę Polski miejscu. Następnie udamy się na spacer po najważniejszych warszawskich arteriach – Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu – podziwiając przy tym m.in. Pałac Kultury i Nauki, Grób Nieznanego Żołnierza, Pałac Prezydencki, Kościół Św. Anny – a to tylko niewielka część tego co zobaczymy. Po przerwie obiadowej w samym sercu stołecznej metropolii dokończymy zwiedzanie przechadzając się po warszawskim Starym Mieście oraz Placu Zamkowym – zobaczymy i usłyszymy historie oraz legendy o Zamku Królewskim, Bazylice Archikatedralnej, Pomniku Małego Powstańca, Barbakanie, a na koniec zobaczymy Multimedialny Park Fontann, po czym udamy się na kolację.

3 dzień – 21.05 Ostatniego dnia zobaczymy jeden z najpiękniejszych warszawskich parków – Łazienki. Przejdziemy się malowniczymi alejkami pośród pawi i wiewiórek niczym sam Stanisław August Poniatowski. Na koniec będzie czekać nas pewna niespodzianka – ale co to będzie – zobaczą Państwo na miejscu. Po przerwie obiadowej udamy  się w drogę powrotną do Szczecina. Planowany powrót: ok.21-22.

 Cena 450 zł od osoby obejmuje:
– przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem,
– opiekę pilota, ubezpieczenie, lokalne usługi przewodnickie,
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
– 2 noclegi w 2-osobowych pokojach z łazienkami wraz ze śniadaniami w hotelu ATOS ** w Warszawie,
– 2 obiadokolacje

Zapisy od 5 marca wraz z zadatkiem  w wysokości 100 zł

u koordynatora AAS – Pani Sylwii 602 618 371

Pozostała kwota 350 zł płatna do 07.05.2017

Komentarze zamknięte.

займы онлайн